Nabídka služeb

Pomáháme Vám optimalizovat náklady na energie.

Naše portfolio

Spolupracujeme dlouhodobě​

Základním pilířem filozofie Optimal Energy je princip win-win (výhra-výhra). Pokud jakákoliv dohoda nepředstavuje přínos pro obě zúčastněné strany, je špatná, a nikdy by neměla být uzavřena.

Dáváme něco navíc

Výsledný užitek z naší práce je více než součtem užitku jednotlivých položek. Podle této koncepce nevnímáme pouze dílčí nedostatky, ale primárně se zaměřujeme na celkový stav.

Šetříme Vám peníze

Z těchto důvodů jsme pro naše klienty připravili portfolio služeb, které dlouhodobě napomáhají k optimalizaci nákladů na energie.

ModroZelená Úsporám - MZÚ

Projektové řešení MZÚ, je vlajkovou lodí Optimal Energy. Je to komplexní energetické poradenství určené pro většinu klientů, zejména domácností, firem a obcí.

Změna dodavatele

Na základě potřeb pomůžeme klientům vybrat nejvhodnějšího dodavatele nejen cenou, ale také rozsahem služeb.

Energetický audit

Na vypracování energetického auditu zprostředkujeme energetického auditora.

LED a indukční osvětlení

Přechodem k moderním energiím lze snížit náklady na osvětlení. V případě velkých firem, měst a obcí se jedná i úspory 50 až 90 %

Zajištění revizí a revizních zpráv

Zajistíme návštěvu revizního technika, který provede revizi elektrických nebo plynových zařízení.

Optimalizace jističe před elektroměrem

Předimenzovaný jistič před elektroměrem zbytečně zvyšuje celkové náklady na elektřinu. Naší prací je pomoci klientům zajistit správné nastavení.

Mikrokogenerační jednotky

Mikrokogenerační jednotky se Stirlingovým motorem jsou vysoce efektivní způsob vytápění a ohřevu teplé vody kombinovaný s výrobou elektřiny pro rodinné a bytové domy, restaurace, hotely, veřejné budovy i průmyslové objekty.

Průkazy energetické náročnosti budov

Průkaz energetické náročnosti budov (PENB) se díky novele zákona o hospodaření energií stává pro řadu domů nezbytností.

Individuální vývoj produktů

Pro naše významné zákazníky domlouváme s našimi dodavateli speciální produkty - viz nově produkt "Družstevník", který byl určen prvně pouze pro SBD, ale od roku 2014 jej můžeme používat i na ostatní zákazníky.​

Fotovoltaická elektrárna

Nechcete odebírat elektřinu od drahého dodavatele? Vyrábějte si svoji vlastní. Investicí do fotovoltaické elektrárny můžete ušetřit významné částky a také přispět životnímu prostředí. Poradíme Vám jak na to.

Máte zájem? Napište nám.