Ušetřit za energie mohou i lidé v Blansku

Společnost Optimal-Energy.cz, a.s. otevřela novou kancelář v Blansku. Tím se otevřela jedinečná možnost obyvatelům města Blanska a okolí získat informace o možnostech úspory na elektřině, zemním plynu, vodě, osvětlení a dalších produktech v oblasti energií, jinou cestou než návštěvou podomních prodejců. Firma Optimal Energy funguje na českém trhu již více jak 5 let a za tuto dobu se podařilo našim klientům ušetřit více než 500 milionů na nákladech za energie.

Firma není na okrese žádným nováčkem. Služeb této firmy využily desítky domácnosti z Blanska, Lysic, Svitávky, Rájce Jestřebí, Olomučan a dalších okolních obcí. Příkladem je městys Lysice, který využívá služeb Optimal Energy již více než 3 roky pro všechna svá odběrná místa na elektřinu a zemní plyn včetně MŠ Lysice a Základní školy. Stejně tak spolupracuje s panem Maňouškem (energetický poradce) Základní škola Rájec Jestřebí a obec Olomučany, kde stále snižujeme platby za energie včetně vody.

Nově otevřenou kancelář naleznete v Blansku, Bezručova 52, naproti učilišti Metra v 1. patře budovy. Přijde vám platba za energie příliš vysoká? Navštivte kancelář a nechte si poradit od našich kvalifikovaných poradců. Kolik že mohu ušetřit? Průměrná úspora na rodinném domě, který topí zemním plynem a používá běžně elektřinu, je více jak 5000 Kč ročně. Pokud plynem pouze vaříte a většinu spotřebičů máte na elektřinu, ušetříte průměrně 2500 Kč za rok. Zdá se Vám úspora ve výši cca 2 měsíčních záloh málo?

Představte si, co by se za tyto ušetřené peníze dalo pořídit? To je zcela na vás, ale proč si neudělat radost, když vám přijdou každý rok přeplatky za energie? 🙂 První krok, jak se dozvědět více informaci a nechat si zpracovat nezávaznou analýzu, je kontaktovat energetického poradce, pana Jaroslava Otýpku na telefonním čísle 777 997 757 nebo e-mailu jaroslav.otypka@optimal-energy.cz. Teď už je to ve vašich rukách. Připojte se k více než 30 tisícům spokojených klientů Optimal Energy a využijte služeb více jak 200 kvalifikovaných poradců. Nechte si zpracovat nabídku.

Služby Optimal-Energy jsou zdarma.

Zdroj: http://www.monitor-bk.cz/noviny/mon1714_web.pdf str. 5