Poliklinika Moravské Budějovice

Jsme velice spokojeni s odborným a profesionálním přístupem energetického poradce pana Ing. Josefa Čecha. Děkujeme za roční úspory v hodnotě přes 100 000 Kč, které můžeme použít na modernizaci naší Polikliniky.

Obec Květná

Díky Vašemu poradci se naší obci podařilo uspořit nemalé částky za elektřinu. Sami jsme si u svého dodavatele vyjednali slevu 5 %, Váš poradce nám poté přinesl dalších 8 % úspory. Letos v červenci nám na základě nabídky od původního dodavatele dokázal vyjednat o 14 000 Kč lepší cenu, než byla zmíněná nabídka. Děkujeme za úspěšnou spolupráci.

ZŠ Vysoké nad Jizerou

Poradce nám pomohl s výběrem dodavatele plynu, úspora vyšplhala téměř na 100 000 Kč. Snaží se nacházet pro nás nejlepší řešení, ale rozhodně nás nenutí je přijmat, to, koho vybereme, je na nás.

Tomáš Č.

OE mne zaujala komplexním přístupem k analýze možností úspor a návrhy řešení – od základních energií jako je elektřina, plyn až po komplexní energetický audit, fotovoltaniku či její financování dotacemi. Líbí se mi jejich produkty i zákaznický přístup, mají skutečný zájem pomoct.

Oldřich F.

Spolupráce s OE nám vždy ušetřila peníze, díky jejich osobní péči a hledání nejlepších dodavatelů každý rok šetříme několik tisíc korun. Produkty, služby a zákaznickou péči mohu každému jen doporučit.

Petra F.

Dříve jsem trávila spoustu času zbytečně hledáním a jednáním lepší ceny energií pro naši rodinu. Od doby, co jsme uzavřeli smlouvu s OE, mě to už netrápí, prostě vím, že mám nejlepší cenu na trhu a už nemusím trávit čas hledáním. Jeden rok mi dokonce OE smlouvu neobnovili, protože neměli nejlepší cenu na trhu. Řekli mi to na rovinu, doporučili uzavřít smlouvu jinde a ozvali se, až opět měli cenu nejlepší. Jsou skvělí.