Pomáháme k finanční nezávislosti

Uvažujete o novém přivýdělku nebo nové práci? Přečtěte si, jak funguje naše firma.

Pomáháme k finanční nezávislosti

… domácnostem i našim poradcům.

Každý člověk chce šetřit za elektřinu a plyn. Bohužel, stejně jako lidé platí nesmyslné poplatky u bank, v energetice je počet odběratelů, kteří platí nesmyslné částky za elektřinu a plyn, ještě větší.

Proto se snažíme pomáhat a ukazovat potenciálním klientům, že spoluprací s námi ušetří svoje peníze, energie a uleví i planetě. Vzhledem k vysokému počtu odběratelů, kteří platí vysoké částky za energie, můžou naši poradci mnoha lidem pomoct.

Pokud je vám naše mise Energetického dobra blízká, můžete se přidat do našeho týmu. Kde jste hodnocení za výsledky, za to, kolik šetříte svým klientům. Výdělek je závislý na odvedené práci.

Win-win

Vymysleli jsme způsob, jak dosáhnout win-win dohody pro všechny strany. Pokud budete dobře pracovat a vaši klienti budou spokojení, vy budete dobře ohodnocení.

Profese energetického poradce se zařazuje do podobné pozice jako např. realitní makléř. Ten má část z provize za prodanou nebo pronajatou nemovitost a část provize získává nadřízený manažer. I přes tuto provizi jsou úspory klientů výrazné. 

Jak probíhá proces zaučení nováčka? Nejdříve vás zadarmo vzděláme, abyste se stali profesionálními Certifikovanymi energetickým poradci a poté se můžete naučit managerovat další nové obchodníky. Záleží, jakým tempem a jakou cestou se vydáte. Půjdeme krok za krokem.

Nebojte se multilevelu

My jedeme na dobře vykonanou práci. Noví poradci přichází do týmu především z oddělení zodpovědné za nábor a neplatí žádné drahé registrační poplatky, které by se dělili mezi stávající poradce.

Jak si u nás nový člověk vydělá peníze

  1. Stane se profesionálním Certifikovaným energetickým poradcem a pomůže domácnostem nebo firmám uspořit na energiích.
  2. Poté může začít budovat vlastní tým, ze kterého získává část provizí z jeho produkce. Samozřejmě pokud bude mít tým dobré výsledky a ušetří svým klientům mnoho peněz a energie.