Reference

Přečtěte si hodnocení naší spolupráce, přímo od zákazníků.

CA Immo Real Estate Management Czech Republic

CA Immo Real Estate Management Czech Republic

Za posledních několik let spolupráce jsme od poradce Jana Pospíšila obdrželi vždy dobrou radu, která nás směřovala k cenově příhodnému nákupu energií (elektřiny a plynu). Vedle toho nám byl vždy nápomocný ve věci změny distribučních sazeb, ale i oprav nebo úprav trafostanic. Udržuje svojí síť kontaktů pro oblast VVN, která je v dnešní době nevídaná i u FM společností. Měli jsme zpočátku s kolegy obavy ze spolupráce na dálku, nicméně se ukázalo, že to nijak nelimituje zajišťovaný rozsah. Z předností Jana Pospíšila bych chtěl vyzdvihnout zejména spolehlivost a pozitivní přístup ke všemu, co dělá.

IMPERA spol. s r.o.

IMPERA spol. s r.o.

S obchodním zástupcem p.Vendlerem spolupracujeme na poli zajišťování optimálních dodávek energií (elektřina a plyn) již přes 6 let a s jeho službami a přístupem jsme naprosto spokojeni. Jeho vystupování je vstřícné, pozitivně a přátelsky laděné. Díky skvělé orientaci na stále se měnícím trhu energií a znalostem aktuálních právních norem nám vždy dokázal nalézt toho nejvýhodnějšího a spolehlivého dodavatele energií a ušetřit tak naší společnosti nemalé náklady. Vedle toho i mě osobně pomohl nalézt nejvhodnějšího dodavatele pro mou domácnost, a tak ušetřit i na mém domácím rozpočtu.
Kdykoliv potřebujeme něco kolem energií řešit stačí p.Vendlera zavolat a domluvit co je potřeba, když se mu nelze dovolat, lze se spolehnout na to, že zavolá zpravidla do několika hodin nazpět. Proto jeho služby mohu bez výhrad doporučit, tak jak jsem to již několikrát udělal, a na základě následné zpětné vazby jsem vždy zaznamenal stejnou spokojenost s poskytnutými službami, jakou u p.Vendlera má naše společnost, i já osobně.

Aureli Hotels

Aureli Hotels

S panem Pospíšilem z Optimal Energy spolupracuji již od roku 2014. Je to pro mě obchodní partner, na kterého se můžu kdykoliv obrátit a spolehnout. Navíc díky jeho profesionální práci dlouhodobě šetříme peníze a drahocenný čas.
Za dobu naší spolupráce se podařilo ušetřit naší hotelové síti AURELI HOTELS jednotky milionů korun a to jak na samotných dodávkách elektrické energie a plynu, tak i na poplatcích za distribuci. Velkou výhodou také je, že v případě poklesů cen na burze, nás vždy pan Pospíšil informuje a my tak ihned můžeme využít těchto burzovních propadů a uzavřít smlouvy pro naše hotely na další období.
A jelikož je potřeba myslet i na naše domácnosti, tak i zde dlouhodobě získáváme skvělou cenu i bezkonkurenční servis. Vřele pana Pospíšila doporučuji, Ondřej Malák, MBA.

Tomáš Č.

Tomáš Č.

OE mne zaujala komplexním přístupem k analýze možností úspor a návrhy řešení – od základních energií jako je elektřina, plyn až po komplexní energetický audit, fotovoltaiku či její financování dotacemi. Líbí se mi jejich produkty i zákaznický přístup, mají skutečný zájem pomoct.

Oldřich F.

Oldřich F.

Spolupráce s OE nám vždy ušetřila peníze, díky jejich osobní péči a hledání nejlepších dodavatelů každý rok šetříme několik tisíc korun. Produkty, služby a zákaznickou péči mohu každému jen doporučit.

TJ Slavoj Velké Popovice, z.s.

TJ Slavoj Velké Popovice, z.s.

Za naši organizaci velká spokojenost a maximální doporučení. Velká vstřícnost, ochota, profesionalita, rychlost zpracování požadavků. Stručně, jasně podané informace.

PETR KOTRÁŠ, Předseda výboru

Energetický poradce: Mgr. Josef Vološin

p. Vratislav

p. Vratislav

Doporučuji energetického poradce pana Martina Šimička, který mi zajistil prima cenu a vyřídil veškerou administrativu spojenou se změnou dodavatele. U společnosti Optimal Energy jsem již pár let a kdykoli něco potřebuji, stačí zvednout telefon a vše je hned vyřízeno. Je vidět, že to nedělají jen pro provizi za podepsání smlouvy, ale kvůli dlouhodobé spolupráci.

Poliklinika Moravské Budějovice

Poliklinika Moravské Budějovice

Jsme velice spokojeni s odborným a profesionálním přístupem energetického poradce pana Ing. Josefa Čecha. Děkujeme za roční úspory v hodnotě přes 100 000 Kč, které můžeme použít na modernizaci naší Polikliniky.

ZŠ Vysoké nad Jizerou

ZŠ Vysoké nad Jizerou

Poradce nám pomohl s výběrem dodavatele plynu, úspora vyšplhala téměř na 100 000 Kč. Snaží se nacházet pro nás nejlepší řešení, ale rozhodně nás nenutí je přijímat, to, koho vybereme, je na nás.

Sandra P.

Sandra Pokorná

S OE, konkrétně s panem Arnoštem Vendlerem, mám letitou zkušenost a v průběhu 5 let k OE přešla celá naše firma. Spolupráce je perfektní. Pan Vendler řeší naše požadavky komplexně, rychle a efektivně. Vždy nám nabídne nejlepší ceny a ušetřil nám mnoho peněz a starostí tím, že stačí říct co potřebujete a pan Vendler samostatně vše vyřídí. Maximálně mi jeho profesionální přístup ušetří mnoho energie při vyřizování stávajících odhlášek a dalších nezbytností. A samozřejmě, nabídne vždy bezkonkurenční ceny, skvělé smluvní podmínky a co je důležité, uzavřením smlouvy jeho práce nekončí, ba naopak, v průběhu smluvního vztahu s OE vás průběžně informuje o vývoji cen na trhu a pokud dojde k možnosti nabídnout nám výhodnější ceny energií, pak i zajistí snížení cen u stávající smlouvy. Vřele doporučuji, Sandra Pokorná.

Petra F.

Petra F.

Dříve jsem trávila spoustu času zbytečně hledáním a jednáním lepší ceny energií pro naši rodinu. Od doby, co jsme uzavřeli smlouvu s OE, mě to už netrápí, prostě vím, že mám nejlepší cenu na trhu a už nemusím trávit čas hledáním. Jeden rok mi dokonce OE smlouvu neobnovili, protože neměli nejlepší cenu na trhu. Řekli mi to na rovinu, doporučili uzavřít smlouvu jinde a ozvali se, až opět měli cenu nejlepší. Jsou skvělí.

Renata K. - předsedkyně bytového družstva

Renata K. - předsedkyně bytového družstva

Požádala jsem specialistu Ing. Marka Šikulu - Optimal-Energy.cz, a.s. o kontrolu nákladů spojených s provozem nové domovní kotelny. Zjistil, že náš dodavatel plynu nesprávně fakturoval vyšší cenu za odebrané množství a tím došlo k rozdílu cca několik desítek tisíc korun. Jen díky aktivnímu a profesionálnímu přístupu Ing. Marka Šikuly nepřišlo naše bytové družstvo o větší částku peněz, za což mu skláním hlubokou poklonu. Navíc nabídl našemu družstvu mnohem výhodnější cenu plynu a elektřiny. Rozhodně tím naše spolupráce s Optimal-Energy.cz v žádném případě nekončí.