Věříme - využíváme - přinášíme

Jsme Optimal Energy a už od roku 2011 optimalizujeme náklady za energie našim klientům. Postaráme se i o vaše od A do Z. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci, která šetří energie, peněženky klientů a naši přírodu.

Věříme, že energetické poradenství je filozofie

… a podřizujeme tomu naše služby.

Kromě samotného energetického poradenství se snažíme také o kultivaci prostředí na trhu.

Vzděláváme odbornou i širokou veřejnost a odstraňujeme mediální šum, který se kolem energetiky šíří. Pomáháme nejen našim klientům v případě neetického chování dodavatelů, neseriózních zprostředkovatelů a aukčních společností. Spolupodílíme se na přípravě legislativních norem s cílem vytvořit fungující a proklientské prostředí na trhu.

Jednáme férově a ukazujeme dalším, že je to správná cesta. Máme firemní procesy, které hlídají kvalitu našich poradců. 

Využíváme znalosti, technologie i sílu přírody

… abychom používali potřebnou energii šetrně a ekologicky.

Energie není jen jedna. Nesoustředíme se pouze na energii elektrickou, ale vnímáme potřeby a spotřeby jako celek. Proto se zabýváme            i úsporami v dodávkách plynu, pitné i užitkové vody, osvětlení či vytápění.

Věříme, že když propojíme prastarou sílu přírodu a naše moderní technologie, dosáhneme výrazných úspor energie, vody i peněz.

Proto do řešení zapojujeme i technologické novinky, které šetří zdroje a využívají sílu přírody. Drobným příkladem je FVE, dále spořiče vody, které omezují průtok, nebo užívání LED žárovek, které poskytují 6× více světla při stejném energetickém zatížení.

Způsobů, jak uspořit, je ale mnohem více. Proto každému našemu klientovi na začátku spolupráce připravíme vstupní audit, tedy analýzu současné situace – jak klient hospodaří s energiemi a kde je možné ušetřit. Po domluvě následuje návrh řešení. 

Přinášíme dlouhodobě nejvýhodnější řešení energetických potřeb

… aby se nám všem dobře žilo.

Známe způsob, původ a nabídky většiny dodavatelů energie, abychom mohli naši práci odvádět kvalitně, je to potřeba. 

Náš přímý dodavatel je společnost Dobrá Energie (nově OPEN CZ), která si drží dlouhodobě nízké ceny. Neutrácí totiž peníze za reklamu, ale investuje je přímo do klientů a produktů. I přesto vždy hledáme nejvhodnějšího dodavatele energií pro konkrétního klienta a žádného dodavatele neupřednostňujeme.

Rodinám dokážeme snížit spotřebu průměrně o 11 600 Kč ročně.

Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci s klienty

Ze zkušeností víme, že nejdůležitější je propojení vaší důvěry a naší profesionality. Jen pak je možné dlouhodobé a úspěšné partnerství.

Naši poradci jsou proškolení a v jejich nejvyšším zájmu je pomoci vám ušetřit za energie a převzít za ni odpovědnost.