Zkušenosti a recenze

Rozhodli jsme se udělat v názorech na naše poradenství jasno. Níže jsme přehledně seřadili reference klientů a popsali naše cíle. 

Kým pro vás chceme být

Orientujeme se v energetických službách. Využíváme znalost aktuálních nabídek energetických dodavatelů, posunů v technologickém pokroku   i šetrného využití síly přírody. Služby, které klientům poskytujeme, jsou postavené na profesionalitě našich vyškolených poradců, vaší důvěře    a společné dlouhodobé spolupráci.

Reference našich klientů

Dříve jsme strávili spoustu zbytečného času hledáním a sjednáním lepší ceny energií pro naši rodinu. Od doby, co jsme uzavřeli smlouvu s Optimal Energy, mě to už netrápí. Prostě vím, že mám nejlepší cenu na trhu a už nemusím nic řešit. Jeden rok mi dokonce Optimal Energy smlouvu o dodávkách elektřiny a plynu neobnovil, protože firma neměla nejlepší cenu na trhu. Poradce mi to řekl na rovinu, doporučil mi uzavřít smlouvu jinde a ozval se, až opět měl cenu nejlepší Optimal Energy. Jsou skvělí.

Petra F.

Spolupráce s Optimal Energy nám vždy ušetřila peníze. Díky jejich osobní péči a hledání nejlepších dodavatelů každý rok šetříme několik tisíc korun. Jejich produkty, služby a zákaznickou péči mohu každému jen doporučit.

Oldřich F.

Doporučuji energetického poradce pana Martina Šimička, který mi zajistil prima cenu a vyřídil veškerou administrativu spojenou se změnou dodavatele. U společnosti Optimal Energy jsem již pár let a kdykoli něco potřebuji, stačí zvednout telefon a vše je hned vyřízeno. Je vidět, že to nedělají jen pro provizi za podepsání smlouvy, ale kvůli dlouhodobé spolupráci.

  1. Vratislav

Díky poradci se naší obci podařilo uspořit nemalé částky za elektřinu. Sami jsme si u svého dodavatele vyjednali slevu 5 %. Ale náš poradce nám poté zajistil další 8% úsporu. V červenci 2020 nám na základě nabídky od původního dodavatele dokázal vyjednat ročně o 14 000 Kč méně, než byla původní nabídka. Děkujeme za úspěšnou spolupráci.

Obec Květná

Cesta k úsporám

Optimalizaci energií je vždy proces, proto jsme popsali cestu k Optimal Energy několika klientů i jednoho našeho poradce.

Příběh zákazníků

Mladá rodina si pořídila rodinný dům a při jeho stavbě příliš nepřemýšlela o dodavatelích elektrické energie, plynu a vody. Uzavřela tedy běžné smlouvy. Po několika letech náhodou narazila na poradce Optimal Energy a rozhodla se využít jeho služeb. Po vstupní analýze a následných změnách byla rodina mile překvapena, protože každoročně mají úsporu téměř 12 tisíc korun a neplánují změnu.

Spokojený s Optimal Energy je také Petr, který využil služby Modrozelená úsporám a nechal si zpracovat kompletní analýzu veškerých svých dosavadních smluv. Zjistil, že může ušetřit několik desítek tisíc ročně, nabídku využil a až do dnešních dnů je se spoluprací spokojený.

Příběh poradce Jana Matyáska

„V energetice pracuji od roku 2009. Na počátku mě zaujala myšlenka, že každý bude chtít ušetřit za elektřinu a plyn, když je pouze jedno potrubí a jedno vedení. Začal jsem pracovat ještě při studiích a po zkušenostech z financí pro mě bylo velmi zásadní, že naší službou dokážeme garantovat úsporu. A z dnešního pohledů vím, že na haléř přesně dokáži spočítat úspory mých klientům deset let nazpět.

Také jako téměř jediní informujeme naše firemní klienty při propadu cen na burze, aby si výhodné podmínky zajistili i několik let dopředu. Dokážeme odhalit nepřiměřeně vysoké jističe, které stojí mnoho peněz navíc. Znalostí aktuální legislativy dokážeme také určitým odběratelům zajistit úspory, které jim jiné společnosti nezajišťují.

Například minulý týden mi volal starosta jednoho města, že četl články v novinách o rekordních cenám plynu v současné době. Podle článku si spočítal, že jsme městské teplárně a potažmo obyvatelům města ušetřili přes 30 milionů Kč v dalších dvou letech díky fixaci ceny v loňském roce.

Naše firemní vize je Energetické dobro. Jsem rád, že pracuji ve firmě, kde se zastáváme klientů, kteří nemají takové znalosti energetiky               a právní povědomí. Bohužel i renomovaní dodavatelé používají nekalé praktiky. Jakmile dodavatelé zjistí, že jsou ve sporu s někým, kdo tomu rozumí, ihned se omluví za pochybení a sankce stáhnou.